Domov > Poznatkov > Obsah

Čo sa počíta ako kvalitný displej

Dec 03, 2016

V prvom rade spĺňať charakteristiky výrobku a značky kultúra. Štýl zobrazenia je obzvlášť dôležité, dôležité je funkcia ulovené produkty ako pochopiť vlastnosti výrobkov, ktoré majú byť zobrazené, zabaviť výrobky jedinečné čaro, ukazujúce silu značky a značky kultúra, toto zobrazenie návrhári potrebné zvážiť. Skutočný vysokej účinnosti displej zobrazuje vzhľad výrobku a obsah produktu.
Po druhé, výber materiálov. Pre rôzne výrobky, použitie rôznych materiálov vytvoriť displej stojana. Napríklad, umiestnenie ťažšie výrobku, budete musieť použiť drevené a kovové displej stojana; ľahší tovar, môžete použiť akrylové displej stojana.
Opäť racionalitu dizajnu. Pretože displej je umiestnený v určitom mieste, takže tiež musieť zvážiť celkové rozloženie umiestnenie produktu a v obchode. Ak nerozumné design displej displej nekoordinuje, je nemožné poskytnúť zákazníkom lepšie skúsenosti.
Napokon, v súlade so sociálne trendy. Zákazníci prišli do predajne, pri pohľade na vaše produkty v rovnakom čase, budú tiež vziať na vedomie obrazovky.