Domov > Poznatkov > Obsah

Žltnutie monitor bude používať po dlhú dobu ako urobiť

Dec 03, 2016

1. populárna MDF maľované displej, voda je najviac bojí, tak sa určite nepoužívať mokrý uterák, ak je farba povrchu je špinavé, môžete odstrániť škvrny s alkoholom. Preto ľahko palube až a farba vody sú ľahko spadnúť do vody, a ak existuje silné slnečné svetlo v okne umiestnenie nie dlhej expozície, inak bude zase biela žltá. Ak takmer každý priečelí na severe bude mať Kúrenie, skúste toto miesto nie je na displeji, dlho tepla bude kvapiek farby. Slovo farby nepremokavé displej stáť v pozore. (Tip: kovovým display stand je už bojí vody, pretože my všetci máme oxidácii prevencia Liečba, neboja sa hrdza.)
2. výber Špeciálny nábytok škvrnu odstrániť agenta, ak škvrny ťažké odstrániť, ak nie príliš tvrdý, aby nedošlo k poškriabaniu farby, efektívnejší prístup je používať zubnú pastu. Vytlačte malé množstvo bielej zubná pasta na handričku, jemne utrite šmuhy, nezabudnite použiť brute-force ťažko čistiteľný.
3. údržba je tiež zameraná na každodennú údržbu, pravidelnú údržbu je potrebné na pripravený špeciálny nábytok čistejšie, väčšina zubnú pastu používať jeden alebo dva krát, s viac, môžete použiť aj moridlo s banánmi, potom mäkkou handričkou.