Kovový odev displej stojan pre obchod

1. Demontovateľný dizajn robí výrobok flexibilný a montáž je tak jednoduché, ako sa oddelí.
2. Produkt môže zobrazovať rôzne položky v obmedzenom priestore a efektívne využíva priestor.
3. Dostupné s rovným, šikmým alebo stupňovitým ramenom, ktoré vyhovujú vašim potrebám.
4. Celá kovová konštrukcia robí produkt s veľkou trvanlivosťou a silnými stránkami
5, osobnostný dizajn & pozorný servis

Podrobnosti o produkte

Stojan na kovové oblečenie pre obchod

1. Demontovateľný dizajn robí výrobok flexibilný a montáž je tak jednoduchý, ako sa rozkladá. Produkt môže zobrazovať rôzne položky v obmedzenom priestore a efektívne využíva priestor.

3. Dostupné s rovným, šikmým alebo stupňovitým ramenom, ktoré vyhovuje vašim potrebám. Celá kovová konštrukcia robí produkt s veľkou trvanlivosťou a silnými stránkami

5, osobnostný dizajn & pozorný servis

AN-SG017.jpg

popis

Odevné kovové.png

Naša výhoda:

1. Naše výrobky vyvážajú do Európy, Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Austrálie, Ázie,

viac ako 10 rokov.

2. Veľmi dobré skúsenosti v námornej doprave, spolupracujeme s najspoľahlivejšími námornými spoločnosťami na svete, napríklad OOCL, Mearsk, MSC atď.

3. Dobrý popredajný servis, vybavovanie sťažnosti zákazníka a riešenie problému pre zákazníkov.

4. Spolupracujeme so známymi značkami vo svete, ako je napríklad olej Shell, Nike, Kappa, Fila, Ford, Ray-ban atď.

FAQ :

1.Prečo si nás vyberiete? Rozmanitosť regálov a stojanov, Profesionálny a moderný dizajn, Pekný a odolný baliaci materiál 2. Čo je vašou špeciálnou výhodou? Akceptujeme špeciálnu požiadavku zákazníka, veľkosti a profesionálny dizajnový servis.3.Ako môžeme zabezpečiť vašej víťaznej osobe alebo našej osobe, ktorá navštívila našu spoločnosť, aby si vzorku zkontrolovala osobne, potom, čo potvrdíme kvalitu vzorky, vyrobíme ako vzorku, ktorú ste skontrolovali, zbytočné sa obávať, že zmeníme kvalitu sériovej výroby, pretože by ste mohli kontrola kvality pred dodaním.

Aplikácia produktu:

Použitie v maloobchodnom obchode, nákupnom centre. Zobrazovať oblečenie, topánky, kabelky, hodinky, okuliare, šperky, kozmetické výrobky, víno atď.

Výrobný proces:

Môžeme tiež prispôsobiť rôzne kovové výrobky z kovového drôtu, nožného typu a palubného typu podľa výkresov a vzoriek zákazníkov.

Kvôli tvrdému a konkurencieschopnému trhu budeme neustále dosahovať väčší pokrok a budeme sa usilovať o jasnejšiu budúcnosť!

Hot Tags: kovové oblečenie stojan na predaj, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru, kvalitná, kúpiť, na predaj
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť