Domov > Novinky > Obsah

Ako zobraziť oblečenia v obchode?

May 17, 2018

Ako zobraziť oblečenia v obchode?

 

Commercial Clothes Hangers Store Display Hooks Units.jpg

Definícia oblečenie displej: používa sa na zobrazenie Polica oblečením. Použitie oblečenie police je lepšie zobrazenie trojrozmerný efekt oblečenie prilákať zákazníkov buľvy podnietiť zákazníkov ku kúpe túžba. Umenie na displeji c oblečenie má dlhú históriu a tradičné oblečenie displej sa používa iba pre budovy a dekorácie s oblečením. S rozvojom módnych značiek oblečenia rack design oblečenie obchody výrazne zlepšila z hľadiska štruktúry a štýlu. Tam sú kovové oblečenie rack, drevené oblečenie rack a zlatá drevo oblečenie rack.

 

Metal Black Apparel Display Fixtures.jpg

Oblečenie displej sa dá využiť v supermarkete oblečenie oblečenie maloobchod a obchod s oblečením. Predchodca oblečenie displeja je skladovanie skrinky, ktoré sa používa hlavne na skladovanie oblečenia. To nevyžaduje vysokej kvality odievania. S neustálym vývojom oblečenie maloobchod je vyšší dopyt po zobrazenie odevov, tak tam bude neskôr oblečenie police, venuje viac pozornosti na displeji funkciu oblečenie, a inšpiroval želanie spotrebiteľov ku kúpe.


Oblečenie zobrazenie má niektoré vlastnosti. Najprv zamerať na dokonalé zobrazenie oblečenie. Po druhé, najviac oblečenie displej sú zlato a dreva. Po tretie, je maľoval striekajúcich kovov lakovanie.