Domov > Novinky > Obsah

Menasha dostáva ocenenie OMA za vynikajúce výsledky v marketingu Display

Apr 10, 2017

Menasha, najväčší nezávislý poskytovateľ riešení balenia a merchandisingu zameraný na maloobchod, získal v každoročnom obchode 15 ocenení "Vynikajúci obchodný úspech" (OMA) . Združenie OMA Awards na GlobalShop 2017 v Las Vegas, Nev.

V tomto roku spoločnosť Wisconsin s ústredím získala jedno zlaté, jedno strieborné, 12 bronzové a jednu rozpočtovú cenu za rôzne typy displejov. Víťazi boli vyhlásení 29. marca 2017 v obchode! Udeľovanie osláv OMA Awards počas GlobalShopu 2017.

"V spoločnosti Menasha sa snažíme byť lídrom v poskytovaní kreatívnych, inovatívnych riešení, ktoré pomôžu zákazníkom s baleným spotrebným tovarom dosiahnuť úspech," povedal Dennis Bonn, viceprezident marketingu spoločnosti Menasha. "Sme takíto poctení, že sme sa zoznámili s 15 z týchto ocenení za úspechy a medzi najlepšími z najlepších z celého sveta."

Shop! Súťaž OMA Awards Association je premiérová ukážka ocenenia, ktorá uznáva najinovatívnejšie a najúčinnejšie displeje v obchode a mieste nákupu. Od roku 1958 sa táto súťaž vedená popri najväčšej obchodnej scérii v odvetví GlobalShop uznáva marketingové programy v obchode, ktoré zvyšujú predaj, robia výrobky nezabudnuteľnými a lákajú spotrebiteľov k nákupu produktov.

GlobalShop je najväčší svetový obchodný veľtrh a konferencia zameraná na dizajn obchodov, vizuálne merchandising a marketing shopperov.

Menashovým zlatým displejom v roku 2017 bol jeho obvod Frito-Lay Tekvica v snackoch, dočasnej kategórii.

Menasha si tiež odniesla domácu rozpočtovú cenu v dočasnej kategórii pre ich Sally Hansen Xtreme Wear Too cool pre školské Counter Unit. Rozpočtové ocenenie je určené na rozpoznanie veľkosti v maloobchodnom predajnom riešení pri súčasnom uvedomovaní si rozpočtu.

O Menashe

Spoločnosť Menasha Packaging Company, LLC so sídlom v Neenah, Wisconsin, je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Menasha Corporation a má viac ako 3300 zamestnancov na miestach po celej Severnej Amerike. Spoločnosť je popredným poskytovateľom grafického spotrebného balenia, merchandisingových riešení, obalov z vlnitej lepenky, balenia potravín, prepravných kontajnerov, riešení pre manipuláciu s materiálom, balenia a plnenia. So sieťou dizajnu, predajnými centrami, výrobnými závodmi na výrobu vlnitej lepenky a lepenky a plniacimi zariadeniami v Spojených štátoch a Kanade je misia spoločnosti Menasha pomôcť svojim zákazníkom chrániť, presúvať a propagovať svoje výrobky lepšie ako ktokoľvek iný. Viac informácií nájdete na adrese http://www.menasha.com . Sledujte Menashu na Facebooku , Twitter , YouTube a LinkedIn .

O spoločnosti Menasha Corporation

Menasha Corporation je popredný poskytovateľ riešení v oblasti vlnitých a plastových obalov, ktorý sa špecializuje na maloobchodné merchandisingové obaly a displeje, plastové opakovane použiteľné kontajnery a palety, interiéry ochranných obalov a dodávateľský reťazec obalov a plnenie. Produkty a služby spoločnosti Menasha Corporation využívajú hlavné potraviny, nápoje, spotrebiteľské výrobky, zdravotnícke, farmaceutické, priemyselné a automobilové spoločnosti. Spoločnosť Menasha, založená v roku 1849, je jednou z najstarších súkromných amerických výrobných spoločností v Amerike. So sídlom v meste Neenah v štáte Wisconsin zamestnáva približne 5 200 zamestnancov vo viac ako 80 zariadeniach v Severnej Amerike, Európe a Ázii. Ďalšie informácie nájdete na adrese http://www.menashacorporation.com .


Xiamen ANJA zobrazovací systém Co, Ltd je SGS Schválený profesionálny výrobca displejových výrobkov, ako je displej Stojan & rack, stote prístroj a etc.Which z kovu, drôtu, nehrdzavejúcej ocele, dreva a akrylu. Každý rok máme stánok na výstave USA a Nemecka.