Domov > Novinky > Obsah

Výhody veľkoobchodných akrylových displejov

Jun 19, 2017

Mnohé z obrazovky je tiež prípad, všeobecné cennosti sú zobrazené na rôznych miestach, aby bolo možné odrážať jeho hodnotu, takže sa akryl stal jedným z ich výberu. Výhody všeobecného stojana displeja je tiež nízka cena, ale akrylu zobrazuje veľkoobchod , je ľahké odstrániť a inštalovať, a umožňuje ľuďom rozpoznať svoju krásu, rešpektom ľudí, aktuálna cena tovaru, pravda a nepravda Je tiež ťažké rozlíšiť drahé položky na obyčajný displej, verím, že veľa ľudí si nevšimne a nebude kupovať, pretože si myslia, že táto vec nestojí. A ak sú umiestnené na akrylovom displeji, aj lacná položka, ľudia si všimnú a môžu byť ochotní zaplatiť za nákup.

图片1.png

Plexisklo ako nový materiál v porovnaní s obyčajným plastom a sklom, výhodou je veľmi zrejmé, nasledujúce vypracovať.

1, vynikajúca transparentnosť, vyzerá ako high-end elegantný, bežne používaný v high-end vlastný displej stánku, ako je zlatá sila pomôcť mnohým firmám v Európe a Amerike veľké profesionálne vlastné šperky displej stojan, kozmetika luxusný displej stojan, displej mobilného telefónu stojan.

2, dobré odolnosť voči poveternostným vplyvom, plexisklo v prírodnom prostredí silnej prispôsobivosti, aj keď dlhú dobu vo vonkajšom slnečnom svetle, vetru a dažďu nezmení jeho výkon, anti-starnutie výkon.

3, ľahký, nie krehký, dobrý tvar, ľahko spracovateľný.

图片3.jpg

4, netoxický, aj keď dlhodobý kontakt s ľudským telom je tiež neškodný, vzniká horiaci plyn, keď nebude toxický plyn, v určitom zmysle ide o druh ekologických materiálov.