Domov > Novinky > Obsah

Vlastnosti a rozsah použitia komerčného displeja

Jul 03, 2017

201707031007267348981.jpg Obchodné propagačné stojany podľa charakteristických vlastností stojanu displeja, navrhnutého tak, aby zodpovedal reklamnému stojanovému reklamnému stojanu , v spojení s kreatívnymi značkami LOGO, takže výrobky pred verejnosťou pútajú, čím sa zvyšuje úloha reklamných produktov. Jemný stojan displeja dokáže zobraziť celý rad funkcií produktu; bohaté príslušenstvo a každá súčasť môže byť zaznamenaná živá inštalácia, rôzne farby, profesionálny dizajnový personál vynikajúci dizajn. Butikový displej stojí tak, že tradičné zariadenia sú zatienené.

1. Vlastnosti : butikový displej: krásny vzhľad, pevná konštrukcia, bez montáž, ľahká demontáž, ľahko sa prepravuje. A jemný displej stojí krásny štýl, elegantný a dobrý dekoratívny efekt, butikový displej, ktorý umožňuje, aby výrobok zohral iné kúzlo.

201707031007334228327.gif 2 Oblasť použitia : stojan na butikové displeje široko používaný v elektronike, elektrospotrebiče, známy tabak, víno, lekáreň, okuliare, remeselné darčeky, krištáľové výrobky, hotelové potreby, kancelárske potreby, automobilové dodávky, modely automobilov 4S, plastové výrobky, produkty výstava, zahraničná obchodná spoločnosť vzorka haly a ďalšie produkty, môžu byť tiež použité pre veľtrhy podnikania, a môže navrhnúť rôzne štýly, takže výrobky vykazujú vyššie zvýraznenie, Run-jang komerčný displej, profesionálny záväzok na displej stánku, , Väčšina obáv zákazníkov a Green Mi a tak ďalej. Výstavný stojan, známy tiež ako stojan na prezentáciu produktov, reklamné stojany, prenosné výstavné a informačné lietadlá atď. Vychádza z charakteristických vlastností vášho produktu, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali výstave propagácie produktu spolu s kreatívnymi značkami LOGO, takže vaše produkty sú pútavé pred verejnosťou, čím sa zvyšuje úloha reklamných produktov.