Domov > Novinky > Obsah

Aké sú princípy konštrukcie z komerčných vitríny?

Sep 29, 2018

Aké sú princípy konštrukcie z komerčných vitríny?

 

Wooden Shoe Display Furniture For Store.jpgPrezentácia je ako nábytok, nielen krásne, ale aj praktické. Obchodné vitríny sú stelesnením obchodnej súťaže. Či už je to obchodné domy, nákupné centrá alebo špecializovaných obchodoch, ich budúce konkurenčné vývojových trendov sú zamerané na ich príslušných cieľových trhov, vytvorenie teplej a infekčné nakupovanie a zábavu pre svojich zákazníkov. Voľný priestor environment.


Konštrukcia komerčné prezentácie mali vypracovávať ako dizajnový nábytok, pochopiť funkciu navrhovania Showcase, integrovať prvky návrhu a design nápady, myšlienky a nápady, spoliehanie sa na vyjadrenie vizuálne, jazyková a vizuálna jazyk a účel merchandising význam.


Dizajnéri mali stáť v rovnakom smere ako prevádzkovatelia a vytvoriť povedomie zákazníkov-stred design a filozofie. Hoci zákazníka je hlavným orgánom, prezentácie a tovar sú objekty, ale kapitán a objektu sú zlúčené cez dizajn. Je potrebné jasne navrhnúť dopravca prezentácie, čiže povaha tovaru, soft komodít alebo ťažké komodity; porozumieť nákupné centrum ako turistická atrakcia a nechať zákazníka prestať sledovať, projektant musí navrhnúť myšlienku krok za krokom. Design ukážky a výroba prezentácie musí zabezpečiť primeraný pomer cena/výkon pomer, čiže, ekonomika, na predpoklade na zabezpečenie kvality.