Domov > Novinky > Obsah

Čo je typ displeja?

May 30, 2018

aký je typ zobrazovacieho stojana

  1. Pekný vzhľad, pevná štruktúra, sloboda montáže, demontáž a rýchla, pohodlná preprava
    2. Krásny štýl v štýle butiku, elegancia a dobré ozdobné efekty

    3 butikové výrobky zobrazujú výnimočný šarm.


3.jpg

Display stojan je široko používaný v elektronike, elektrické spotrebiče, názov cigarety, víno, lekáreň, okuliare, remeselné darčeky, krištáľové výrobky, hotelové potreby, kancelárske potreby, automobilové potreby, autá 4s obchody, plastové výrobky, kozmetické obchody, firmy v oblasti zahraničného obchodu, ako je napríklad showroom s výrobkami, môžu byť tiež použité na obchodných veľtrhoch a môžu navrhnúť štýl, robiť výrobok vyššou. Vysokokvalitné výrobky prejavujú veľkú pozornosť zákazníkov a dosahujú renomé.
Výstava a prezentácia produktov, propagácia, prenosná výstava a ratten atď. Vychádza z charakteristických vlastností vášho produktu, zodpovedajúcich propagačných produktov, výstavného návrhu spolu s kreatívnym nápisom LOGO, takže váš produkt prináša pútavý displej pred verejnosťou. aby sa zvýšil efekt publicity produktu.

AN-MW016.jpg

1, odhaliť rám podľa štýlu možno rozdeliť na:
Konzola zobrazenie rám, magnetické levitácia, displeje, stolík odhaliť rám, zavesenie odhaliť rám, rôzne zobrazenie policu, zobrazenie tému hromady hlavy, rotačný displej police
2, podľa materiálu možno rozdeliť na:
Displej na papier, stojan na kovový displej, rámčeky z organického skla, plastový odkvapový rám, vysúvacia tabuľa na snehu, kompozitné materiály s odkrytým rámom, police s displejom z titánovej zliatiny
3, zobrazovací stojan podľa použitia je možné rozdeliť na:
Stojan na vystavenie výstavy, stojan na vystavovanie oblečenia, rám na odkvapkávanie potravín, olejový odkrytý rám, hračky, displeje, digitálne výrobky odhaliť rám, komoditný displej, zobrazenie údajov, šperkovým displejom, propaganda odhaliť rám, kozmetika displeja a tak ďalej.