Domov > Novinky > Obsah

Aká je funkcia šperky vitríne?

May 28, 2018

Aká je funkcia šperky vitríne?

 

Šperky vitríny sa používajú na zobrazenie šperky kontajnery. Sú rozdelené do skla, kovu, dreva a iných materiálov! Šperky vitrína má krásny vzhľad, pevná konštrukcia, jednoduchá montáž a demontáž a pohodlné prepravy. To je široko používaný na firemný, výstavách, obchodných domoch a reklamy. To bolo široko používaný v priemysle bižutéria. Takže, čo je úloha šperky vitríne?


Custom Acrylic Jewellery Boxes Storage and Necklace Fixtures Holder.jpg

Prvým je zvýšiť povedomie o značke. V meste rozsiahlych terminálu nastaviť značky šperky prehliadkou, jednotný obraz, za jednotnú cenu jednotnú politiku stretnúť so spotrebiteľom poskytnúť spotrebiteľom kompletné značky concept. Ak sa zriaďuje skupina šperky displej, značky silu a kúzlo ďalej uvedieme. Zavedenie šperky displeje v mnohých veľkých nákupných centrách v rovnakom meste výrazne zlepšiť imidž značky výrobku.


Po druhé, je zobrazenie funkcie. Trhu, najmä zriadenie prezentácia šperkov v centre, je užitočné pre zobrazovanie a pripomínajúce výrobky. Šperky vitrína môže byť predĺžená na veľký počet terminálu obrazoviek. Nastavenie šperky prehliadkou na viditeľnom mieste v nákupné centrum je ešte viac zrejmé.

 

Neposlednom rade, aby sa zvýšenie predaja. Počas tradičnej značkové šperky, najmä dovážaných značkových výrobkov, svoj predaj hlavne spoliehať na šperky vitríny. Predajný kanál je sídlom bol tiež niekoľko veľkých nákupných centier s terminálu šperky vitrín v rovnakom meste a málokedy videl dovážaných výrobkov cirkulujúcich na veľkoobchodnom trhu.