Domov > Novinky > Obsah

Čo je drevené displeja?

May 22, 2018

Čo je drevené displeja?

 

Drevené displeja je komerčné zariadenia kde nákupné centrá, supermarkety a obchody pohodlie zobrazenie tovaru, umiestniť tovar, predaj tovaru a ukladanie tovaru. Je to moderný supermarkete, samoobsluhe a rôznych tovarov v nákupných centrách. Fyzické dopravcu a umenie dopravcu pre supermarket displej nápady sú hlavné zložky moderné supermarkety, nákupné centrá a samoobsluhe police.

 

Wood Retail Commercial Wooden Display Stands Product Show Racks.jpg

Drevené displeja sú väčšinou vyrobené z ekologických drevených materiálov, ktoré sú vyrobené z špeciálne protipožiarne dosky, rôzne ozdobné materiály a sklenené obaly. Bez pevnú normu, štandardné tvary alebo špeciálne skrine možno vykonať podľa dopytu tovaru a umiestnenie zem.


Konštrukcia drevené displej zaisťuje, že tovar je zobrazený na polici vhodný priestor a priestor, tak, že tovar môže byť účinne usporiadané v horizontálne usporiadanie ukázať rôzne odrody a vertikálne usporiadanie ukazuje rôznych špecifikácií a stupne rovnakej odrody. Je vhodné priestor nielen pre vertikálne usporiadanie tovaru, ale aj pre obchodných zástupcov na uľahčenie police, dodávky a čistenie.