Domov > Novinky > Obsah

Čo by ste venovať pozornosť v Pánske vitrínach?

Sep 21, 2018

Čo by ste venovať pozornosť v Pánske zobrazenie prípadov?

 

Commercial Clothes Hangers Store Display Hooks Units.jpgZnačkové Pánske priečelí dekorácie design by predovšetkým vychádzať hrubé čiary a hlboké farby. Iba je potrebné vytvoriť čistý a jasný displej prostredie vo výzdobe, bez toho, aby príliš veľa dekorácií odvrátiť zákazníkov. Dekorácie a výber oblečenia, vitríny, aby odrážali vylepšení a nových funkcií, nielen musí mať dobrý vizuálny efekt, ale aj vytvoriť triedy.


Color svietidlá používané značkové Pánske oblečenie by mali byť hlavne biele a v pohode, tak, že high-end kvality možno získať. Konkrétne operácie, by mali byť biele svetlo umiestnené na vrchnú vrstvu hornej vrstvy a iné dekorácie farby, je najlepšie dať pod vplyv dolnej alebo roh steny.


Farba by mala byť dobre-krytej s štýl oblečenia, a to musí byť atraktívne pre potenciálnych ľudí. Najlepšia farba hlavnej by nemala presiahnuť tri, inak účinky nebudú príliš krásna. Najdôležitejšie je, že musíte byť istí, komunikovať s váš typ osobnosti. Značkové Pánske oblečenie treba použiť studené farby ako čierna, fialová, tmavomodrá, atď, by nemali používať niektoré teplej červenej farby ako červená a rebarbory. Samozrejme, tiež je potrebné spolupracovať s zodpovedajúce osvetlenie, aby sa chuť a šarm značkové Pánske oblečenie. V rovnakom čase, farebné Pánske vitrína musí započítať účinok oblečenie. Ak je uzavreté s image značky, je to zlyhanie.