Domov > Novinky > Obsah

Zobrazenie vínneho racku

May 11, 2018

Zobrazenie vínneho racku

Za účelom bezpečnosti a krásy je displej na víno používaný v komerčných vínnych pivniciach, nákupných centrách, baroch, rodinách, hoteloch, západných reštauráciách a všetkých najvyšších kluboch. So zlepšením životnej úrovne moderného ľudu má takmer každá domácnosť niekoľko fliaš červeného vína a cudzieho vína a vešiak na víno je určený pre ľudí, ktorí si ukladajú nápoje. Vináreň je veľmi dôležitá na rôznych miestach, kde je potrebné víno. Je dôležitým odkazom v dekoratívnom a praktickom využití, najmä vo veľkých nákupných centrách a vínnych pivnicách a špičkových kluboch. Význam rámca vína je samozrejmý.

Glass Wall Mounted Wine Case Wire Bottle Display Rack.jpgModern Wine Store Display Wine Bottle Display Shelves Rack.jpgModern Wine Bottle Display Case Retail Wine Displays Creative Wine Store Racks.jpg


Displej na víno môže byť tiež považovaný za nábytok, takže celok vyzerá viac upscale a vkusnejšie. Zvyčajný drevený rám je vyrobený z veľmi čistého dreva, s prirodzenou textúrou jemného dreva; hladké brúsenie bez prominentného uzla; najlepší bod je myseľ dizajnéra, pokiaľ je to možné zachovať jeho prirodzené a jednoduché vlastnosti.

Pod pôsobením vrstvy transparentnej farby na povrchu sú pôvodné uzly a trhliny na dreve posilnené. Jednoduchý a prírodný drevený stojan na víno je prirodzenou láskou kolekta červeného vína. To sa hodí ľuďom myseľ vrátiť sa k prírode. Displej na víno dokáže prezentovať krásu prirodzeným spôsobom a vylučuje tichý dych pastoračného pokoja. Všetky druhy nádherných tvarov prinášajú skvelému vizuálnemu vplyvu na kolektora a prinášajú radosť zberateľom.

Máme rôzne štýly vínového stojana, ktoré si môžete vybrať. Ponúkame vám tu najlepšiu službu.